Архів новин / Міністерство транспорту та зв'язку України видало Наказ від 10.11.2004 N 984


23.11.2004
Міністерство транспорту та зв'язку України видало Наказ від 10.11.2004 N 984 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження діяльності у сфері телекомунікацій з технічного обслуговування та експлуатації мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж, надання в користування каналів электрозв’язку".

Поява документа викликана набуттям чинності Закону України “Про телекомунікації” та створенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ), яка успадкувала частину повноважень Держкомзв’язку.

Згідно з документом, суб’єкти господарювання можуть отримати ліцензії на технічне обслуговування мереж: ефірного телемовлення; ефірного радіомовлення; проводового радіомовлення; телемереж; користування каналами електрозв’язку.

Окрім цього, Ліцензійні умови, зокрема, передбачають: суб’єкт господарювання, що звернувся до НКРЗ із заявою про видачу ліцензії, повинен документально підтвердити наявність фінансових можливостей та кадрового забезпечення провадження діяльності, а також надати відомості щодо можливості створення телекомунікаційної мережі та її подальшого використання, технічної експлуатації, надання телекомунікаційних послуг.

Ліцензіат зобов’язаний оприлюднити встановлені ним тарифи на телекомунікаційні послуги не пізніш ніж за сім календарних днів до їх запровадження.

Наказ N 984 зареєстровано у Міністерстві юстиції України.

За матеріалами сайту Міністерствa транспорту та зв'язку України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39