Архів новин / Президент України Леонiд Кучма пiдписав ухвалений Верховною Радою Закон України "Про Концепцiю Загальнодержавної програми адаптацiї законодавства України до законодавства Європейського Союзу", який набуває чинностi з дня його опублiкування.


17.12.2002
Президент України Леонiд Кучма пiдписав ухвалений Верховною Радою Закон України "Про Концепцiю Загальнодержавної програми адаптацiї законодавства України до законодавства Європейського Союзу", який набуває чинностi з дня його опублiкування. Адаптацiя законодавства України до законодавства Європейського Союзу – це поетапне прийняття та впровадження нормативно-правових актiв України, розроблених з урахуванням вимог Європейського Союзу.

Концепцiя визначає передумови розроблення Загальнодержавної програми адаптацiї законодавства України до законодавства Європейського Союзу, її головнi завдання, принципи формування, виконання та фiнансування, а також структуру.

Загальнодержавна програма повинна передбачати, зокрема, створення загальнодержавної iнформацiйної мережi з питань європейської iнтеграцiї та права, забезпечення вiльного доступу учасникiв процесу адаптацiї законодавства України до бази даних законодавства Європейського Союзу.

Загальнодержавна програма формується, виходячи з довгострокових прiоритетiв економiчного, науково-технiчного, соцiального, нацiонально-культурного розвитку країни з урахуванням свiтових досягнень науки, тенденцiй у сферi європейської iнтеграцiї та права. Вона спрямована на розв'язання таких проблем, як економiчне реформування, демократизацiя суспiльства.

Згiдно з Законом Кабiнету Мiнiстрiв України доручено забезпечити розробку Загальнодержавної програми адаптацiї законодавства України до законодавства Європейського Союзу не пiзнiше 30 квiтня 2003 року.

Виконання Загальнодержавної програми сприятиме досягненню критерiїв для укладення угоди про асоцiацiю з Європейським Союзом та подальшого входження України до Європейського Союзу.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39