Архів новин / Завершився офіційний візит делегації Верховної Ради України до Республіки Індія.


05.12.2003
Завершився офіційний візит делегації Верховної Ради України на чолі з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином до Республіки Індія.

У рамках офіційного візиту В.Литвин зустрівся з представниками ділових кіл цієї країни, зокрема, групи компаній "ТАТА", яка є найбільш відомою промисловою групою в Індії. Її річний товарообіг складає 10,4 млрд. дол. Діяльність цієї промислової групи охоплює сфери зв'язку та інформаційних технологій, енергетики, хімії.

У ході зустрічі індійські підприємці висловили зацікавленість у співпраці з Україною. Зокрема, йшлося про можливість співпраці у таких галузях як інформаційні послуги, зв’язок, металургія, машинобудування.

Відбулась також зустріч Володимира Литвина з Президентом Індії Абдулом Каламом, який наголосив на необхідності активізувати українсько-індійську співпрацю. А.Калам запропонував розробити широкомасштабну модель спільної роботи, яка передбачає створення комісій з фахівців у різних сферах, які б визначили можливості кожної країни, розробили спеціалізовані проекти і програми співпраці для створення конкурентоспроможної наукомісткої продукції світового рівня.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39