Архів новин / 12 листопада в Одеській дирекції ВАТ “Укртелеком” відбулось урочисте святкування професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку


13.11.2003
12 листопада в Одеській дирекції ВАТ “Укртелеком” відбулось урочисте святкування професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.
Зустріч відбулася в теплій та дружній обстановці.

Від Одеської обласної державної адміністрації були присутні начальник Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Сергій Подурець та начальник відділу автомобільного, авіаційного транспорту та зв’язку В’ячеслав Данилін. Від Обласної Ради зв’язківців поздоровив керівник секретаріату Микола Бишляга. Сергій Подурець звернувся з привітаннями до колективу Одеської дирекції та нагородив найкращих працівників Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації.

Від щирого серця привітав колег-зв’язківців директор Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” Єфремов В.П. У своєї промові він відмітив якісну роботу, високий професіоналізм та самовіддачу працівників галузі та побажав подальших успіхів у праці і творчості, щастя, миру та благополуччя усім працюючим та їх родинам.
За сумлінну, високоефективну працю в галузі зв’язку та з нагоди професійного свята було нагороджено:
- нагрудним знаком “Почесний зв’язківець ВАТ “Укртелеком” - Мазурову Л.В., начальника відділу планування та економічного аналізу Одеської дирекції.

- Почесною Грамотою ВАТ “Укртелеком” - Циркуна В.П., електромонтера лінійних споруд та проводового мовлення 5 розряду дільниці технічної експлуатації лінійних споруд та розвитку ЦЕЗ № 7 Одеської дирекції.

Почесною відзнакою Голови Одеської обласної державної адміністрації було нагороджено Попазова В.Г., начальника центру електрозв’язку № 3 (м. Ізмаїл).

Почесними грамотами Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” було також нагороджено 26 працівників.

Після офіційної частини усіх присутніх чекав святковий концерт.

Вибрані кадри:Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39