Архів новин / Рада Європейського Союзу з транспорту, телекомунікацій та енергетики схвалила рішення про початок переговорів з Україною щодо приєднання до амбіційного проекту європейської супутникової навігаційної системи Galileo.


20.10.2004
Рада Європейського Союзу з транспорту, телекомунікацій та енергетики схвалила рішення про початок переговорів з Україною щодо приєднання до амбіційного проекту європейської супутникової навігаційної системи Galileo.

Планується, що Україна укладе угоду про співробітництво з даного проекту з ЄС. Ведення переговорів покладено на Єврокомісію.

Угода буде передбачати співробітництво у технічних аспектах, наукових дослідженнях (зокрема, з питань стандартизації), моніторингу, а також участь у фінансуванні проекту.

Раніше Єврокомісія називала Україну однією з восьми провідних країн-лідерів у розробці та виробництві носіїв та компонентів для систем супутникової навігації. Проект Galileo буде складатися з 30 супутників: 27 основних та 3 резервних, необхідних у разі виходу з ладу основних. Повне розгортання системи заплановане на 2008 рік.

За матеріалами: “Подробности”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39