Архів новин / У Національній комісії з питань регулювання зв'язку


17.10.2005
Національна комісія з питань регулювання зв'язку України (НКРЗ) наполягає на обґрунтованості свого механізму формування тарифів на універсальні телекомунікаційні та поштові послуги.

Зокрема, у повідомленні прес-служби НКРЗ говориться, що основою формування тарифів НКРЗ є ринкові методики, і нинішні підходи до їх формування відрізняються від схем, що раніше існували, де мав місце адміністративний тиск.
"Такі підходи унеможливлюють внесення в тарифи необґрунтованих витрат, таких як штрафи, пені, неустойки, що наштовхується на значний опір прихильників адміністративної системи", - цитує прес-служба слова голови НКРЗ Олега Гайдука.

О.Гайдук також зазначив, що основне завдання НКРЗ - зробити механізм формування тарифів відкритим і максимально прозорим, що дасть можливість споживачам чітко представляти, за що саме вони платять.

Самі ж тарифи повинні бути достатніми для того, щоб на їхній основі могли розвивати мережі, впроваджувати нові технології, підвищувати якість послуг та розширювати їх спектр.

У той же час, комісія застерігає будь-які організації та установи від тиску на свою діяльність та підкреслює неприпустимість політичних спекуляцій на темі встановлення і зміни тарифів.

За матеріалами прес-служби НКРЗ.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39