Архів новин / Китайці побудують 3G-мережу в Європі


16.12.2004
Китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei Technologies отримав великий контракт на будівництво 3G-мережі в Голландії для оператора Telfort.

Загальнонаціональна голландська 3G-мережа стандарту UMTS буде з’єднана з існуючою мережею зв'язку, побудованою Ericsson. Вартість контракту не розголошується, однак відомо, що вона обчислюється кількома сотнями мільйонів євро. Huawei відкриє в Амстердамі центр досліджень і розробок.

Контракт із Telfort - перше замовлення такого роду, отримане компанією на європейському ринку. Виконавчий директор Telfort Тон де Стеж, незважаючи на те, що кілька місяців тому він називав 3G-зв'язок безперспективною технологією, нещодавно заявив, що змінив свою думку. Керівництво китайської компанії вважає Європу ключовим ринком для виходу на світову арену.

На даний час на континенті працює більше 20 регіональних офісів Huawei. До цього компанія Huaewei спрямовувала свої зусилля на завоювання телекомунікаційних ринків Ближнього Сходу, Південної Америки й Азії.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39