Архів новин / 16 листопада в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.


17.11.2004
16 листопада в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Зустріч відбулася в теплій та дружній обстановці.
Від присутніх на святкуванні почесних гостей: керівників обласної та міської влади, а також представників ряду організацій та закладів міста Одеси, на адресу зв’язківців пролунали слова подяки та пошани за наполегливу та необхідну людям працю.

Заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Леонід Борисенко звернувся з привітаннями до колективу Одеської філії, особливо відмітивши плідну працю щодо телефонізації пільговиків, та нагородив найкращих працівників Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації.

Від щирого серця привітав колег-зв’язківців директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов. У своєї промові він відмітив якісну роботу, високий професіоналізм та самовіддачу працівників галузі та побажав подальших успіхів у праці і творчості, щастя, миру та благополуччя усім працюючим та їх родинам.

За сумлінну, високоефективну працю в галузі зв’язку та з нагоди професійного свята кращих зв’язківців було нагороджено нагрудними знаками “Почесний зв’язківець ВАТ “Укртелеком”, грамотами та квітами.

Велику подяку на адресу Одеської філії ВАТ “Укртелеком” за постійну увагу до ветеранів висловив Голова Одеського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Слава”, Герой Радянського Союзу Валентин Соколов.
Після офіційної частини усіх присутніх чекав святковий концерт.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39