Архів новин / У Міністерстві юстиції України зареєстровано спільний наказ Держпідприємництва та Держкомзв'язку України


26.11.2003
У Міністерстві юстиції України зареєстровано спільний наказ Держпідприємництва та Держкомзв'язку України від 29.10.2003 № 116/202 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з пересилання поштових переказів, простих та реєстрованих листів, поштових карток, бандеролей та посилок масою до 30 кілограмів".

Ліцензійні умови розроблено відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про зв'язок", "Про поштовий зв'язок", "Про підприємства в Україні", "Про підприємництво", "Про захист прав споживачів", актів Всесвітнього поштового союзу, Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених відповідною постановою Кабінету Міністрів України, а також інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність та розвиток галузі зв'язку.

Ліцензійні умови визначають кваліфікаційні, організаційні, технологічні та інші вимоги до суб'єктів господарювання, обов'язкові під час надання послуг з пересилання поштових переказів, простих та реєстрованих листів, поштових карток, бандеролей та посилок масою до 30 кілограмів.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про поштовий зв'язок", виключне право на пересилання простих листів масою до 350 грамів та простих поштових карток надається національному оператору поштового зв'язку. Зазначений нормативно-правовий акт набуває чинності через десять днів з моменту реєстрації у Мін'юсті України.

Інформація з офіційного сайту ДКЗІ України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39