Архів новин / Фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” завершено роботи по будівництву веж для встановлення антен к ультракороткохвильовому радіопередавачу частотної модуляції у смт. Красні Окни та Фрунзівка.


01.11.2004
Згідно виконання “Програми забезпечення населення Одеської області проводовим та ефірним мовленням на 2004 рік”, фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” сумісно з інженерним кооперативом “Ініціатива” (м. Київ) завершено роботи по будівництву веж для встановлення антен к ультракороткохвильовому радіопередавачу частотної модуляції у смт. Красні Окни та Фрунзівка.

Введення у дію цих об’єктів – це результат сумісних зусиль Одеської Облдержадміністрації та Одеської філії ВАТ “Укртелеком” по забезпеченню населення області, найбільш постраждалого від стихії 2000 року, найдоступнішим джерелом інформації.

29 жовтня відбулось урочисте відкриття завершеного будівництва веж для впровадження ефірного мовлення, у якому взяли участь директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов, Голова Красноокнянської райдержадміністрації Сергій Білий, Голова Фрунзівської райдержадміністрації Григорій Куркулевський, громадськість та ЗМІ.

На сьогодні в Одеській області діють два види технічного забезпечення розповсюдження радіопрограм: проводове та ефірне мовлення. В результаті стихії 2000 р. в 14 районах області було пошкоджено 4,8 тис. ліній проводового радіомовлення, більш ніж 88 тисяч абонентів Укртелекому залишились без можливості отримувати цю послугу.

Враховуючи такі масштаби руйнувань та необхідність значних витрат на відновлення проводового мовлення, Одеською облдержадміністрацією, спільно з фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком”, зацікавлених підприємств і організацій була розроблена Програма розвитку ефірного радіомовлення на території Одеської області, яка передбачила будівництво веж для антен передавачів УКХ ЧМ у Красноокнянському та Фрунзівському районах області.

Впровадження ефірного радіомовлення в Одеській області дало можливість 2740 колишнім абонентам проводового мовлення слухати з ефіру Першу програму Національного радіо України, обласного та районного радіомовлення, а також сигнали по оповіщенню населення у разі надзвичайних ситуацій.

На теперішній час ефірне мовлення, яке надає Одеська філія здійснюється у 10 районах Одеської області за допомогою 10 передавачів УКХ ЧМ.

На честь 60-річчя звільнення України від німецько-фашистських загарбників директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов передав в подарунок інвалідам, ветеранам та учасникам ВВВ - мешканцям смт. Красні Окни та Фрунзівка – 78 радіоприймачів “Меридіан”.

Також за 9 місяців 2004 року фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” виконано поточний та капітальний ремонти ліній проводового мовлення в обсязі 7698 тис. км, приведено до норми 112 радіофідерів, реконструйовано обладнання на 9 радіотрансляційних вузлах (РТВ) Одеської області з заміною енергоємного обладнання на напівпровідникове.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39