Архів новин / У Києві відбулося перше засідання Наглядової ради проекту технічної допомоги Україні з питань боротьби з відмиванням "брудних" грошей


24.11.2003
У Києві відбулося перше засідання Наглядової ради проекту технічної допомоги Україні з питань боротьби з відмиванням "брудних" грошей. Про це повідомили у прес-службі Державного департаменту фінансового моніторингу.
Учасники засідання констатували успішну реалізацію основних напрямків реалізації проекту за підсумками дев'яти місяців, зокрема, щодо створення Єдиної державної інформаційної системи Державного департаменту фінансового моніторингу, який згідно з українським законодавством є уповноваженим органом у сфері протидії легалізації злочинних доходів.

З метою посилення боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, а також активізації участі України в розвитку міжнародного співробітництва у цій сфері Президент України Леонід Кучма 22 липня 2003 р. підписав відповідний Указ за №740/2003. Указом, зокрема, зобов'язано Кабінет Міністрів України до 1 січня 2004 року забезпечити створення Єдиної державної інформаційної системи у цій сфері шляхом об'єднання відповідних інформаційних ресурсів баз даних Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Державного комітету зв'язку та інформатизації України та інших урядових структур.

Інформація з офіційного сайту ДКЗІ України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39