Архів новин / Одеська філія ВАТ “Укртелеком” значну увагу приділяє розвитку таксофонної мережі м. Одеси та Одеської області.


01.12.2005
Одеська філія ВАТ “Укртелеком” значну увагу приділяє розвитку таксофонної мережі м. Одеси та Одеської області.

Так, з початку поточного року фахівцями філії у м. Одесі шляхом модернізації таксофонного обладнання було встановлено 119 карткових таксофонів типу “Телекарт-121” та забезпечено універсальний режим роботи таксофонів (вихід на міську, міжміську та міжнародну мережі зв’язку).

509 таксофона типу “Телекарт-101” модернізовано на карткові таксофоні типу “Телекарт-121”, з них встановлено 61 одиниця. Також було розширено мережу пунктів реалізації таксофонних карток ВАТ “Укртелеком”.

З метою приведення в належний естетичний стан абонентських пунктів таксофонів філією було придбано 680 напівкабін зі стійками, виробництва ПП “Кажарський”, ТОВ “АКО”, ТОВ “Індекс” та 50 таксофонних блок-полок для внутрішніх приміщень. На даний час обладнання встановлюється на таксофонній мережі Одещини.

У рамках програм “Таксофон в кожному учбовому закладу” та “Таксофон на дорозі” на цей час встановлено відповідно 135 та 310 універсальних таксофона типу “Телекарт”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39