Архів новин / В Одесі відкрився ІІІ Міжнародний симпозіум “Телекомунікації без кордонів”


23.08.2006
В Одесі 22 серпня 2006 р. відкрився ІІІ Міжнародний симпозіум „Телекомунікації без кордонів”. Форум, який став вже традиційним, зібрав цього року у чорноморському місті представників 22 країн світу. Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова у чергове зустрічає гостей з Австрії, Грузії, Великої Британії, Німеччини, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Чехії та багатьох інших країн. Крім науковців у симпозіумі беруть участь ІТ-фахівці 78 телекомунікаційних компаній. Представники науки і бізнесу зібрались для того, щоб обговорити нагальні питання побудови мереж наступного покоління (NGN) та технології їх підтримки, методи забезпечення інформаційної безпеки, інформаційні технології в е-просторі, проблеми управління проектами та стратегічний менеджмент, а також питання кадрової політики та роботи з персоналом тощо.

Організаторами симпозіуму, що триває з 21 до 23 серпня 2006 р., є Державний департамент з питань зв’язку та інформатизації разом з Одеською національною академією зв’язку імені О.С.Попова.

Під час пленарного засідання від імені Адміністрації зв’язку України учасників форуму особисто привітав Перший заступник директора Держзв’язку Олександр Романов. З вітальним словом виступив представник Управління Бюро розвитку електрозв'язку Міжнародного Союзу Електрозв'язку Жан-Клод Фор. Також було зачитано вітання від Генерального директора Виконавчого комітету Регіональної співдружності в галузі зв'язку Н.Мухітдінова.
Головною метою симпозіуму є інтеграція науки і техніки на базі світового досвіду. Такі заходи дають можливість учасникам обмінятися досвідом і знайти надійних партнерів в Україні та в інших країнах світу.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39