Архів новин / В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” було проведено розширене засідання Ради за темою: "Підсумки роботи філії за І квартал 2006 року та визначено завдання соціально-економічного розвитку на ІІ квартал 2006 року".


04.05.2006
В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” було проведено розширене засідання Ради за темою: "Підсумки роботи філії за І квартал 2006 року та визначено завдання соціально-економічного розвитку на ІІ квартал 2006 року".

Нарада проходила під головуванням директора ОФ ВАТ «Укртелеком» Володимира Попова, за участю його заступників, начальників відділів та центрів електрозв’язку філії.

Детальний та принциповий аналіз роботи і нагальних проблем діяльності обласної філії за І квартал зробили директор Володимир Попов та його заступники по напрямках. Ось деякі статистичні дані:

За підсумками роботи Одеської філії ВАТ “Укртелеком” у І кварталі 2006 року обсяг послуг електрозв’язку, наданих споживачам, склав 67,1 млн. грн., у т.ч. населенню надано послуг на 47,5 млн. грн.

За цей же період до бюджетів сплачено 2,9 млн. грн., до цільових фондів – 7,8 млн. грн. Розрахунки з бюджетами та цільовими фондами проводились своєчасно та в повному обсязі.

Одним з приоритетних напрямків у діяльності підприємства залишається впровадження та розвиток новітніх технологій. Так, за І квартал 2006 року кількість споживачів послуги доступу до Інтернету за допомогою технології ADSL2+ (ТМ “ОГО!”) становить 444 абонента, відповідно доходи склали 1,3 млн. грн.

Побудовано пункт колективного доступу до мережі Інтернет у м.Ананьїві та введено в експлуатацію 2 вузла Frame Relay у Любашівському та Ананьївському районах Одеської області.
На виконання програм розвитку та модернізації телекомунікаційних мереж Одеської філії направлено 16 млн. 183 тис. грн. капітальних вкладень. Обсяг введених в дію основних фондів становить 6,3 млн. грн.

Для забезпечення потреб споживачів у послугах телефонного зв'язку в І кварталі 2006 р. в м Ананьїв Одеської області побудовано і введено в експлуатацію сучасну цифрову АТС типу "Квант-Е", загальною ємністю 1068 тис. номерів.

Протягом І кварталу 2006 року працівниками філії було встановлено 4563 основних телефонних апарата, у тому числі пільговим категоріям населення - 624.

Встановлено 263 універсальних таксофонів типу "Телекарт-121".
Триває активна робота по підготовці баз відпочинку та дитячого оздоровчого комплексу “Юний зв’язківець” для роботи у період курортного сезону.

Підводячи підсумки наради, директор Володимир Попов звернув особливу увагу на основні напрямки, які передбачаються в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” до кінця поточного року і спрямовані на забезпечення абонентів надійним та якісним зв’язком.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39