Архів новин / Цифровізація міської телефонної мережі міста Одеси


01.11.2004
Фахівцями Одеської філії ВАТ “Укртелеком” продовжуються роботи з будівництва об'єкту «Цифровізація міської телефонної мережі міста Одеси».

З метою задоволення потреб населення пригорода Одеси, було зроблено перерозподіл незадіяної цифрової ємності та вишукана технічна можливість для встановлення натериторії Куяльницького санаторію ім. Пирогова цифрового комутаційного обладнання автоматичної телефонної станції типу “Ф-1500” на 512 номерів. Це дозволило надавати послуги сучасного телефонного зв’язку жителям району Жеваховой гори, Пересипи та с. Котовка Біляївського району.

Спеціально для нової АТС була побудована волоконно-оптична лінія зв'язку, що в комплексі забезпечить можливість надання більш якісного зв'язку з широким спектром найсучасніших додаткових послуг, а саме: тональний набір, будильник, повідомлення про надходження нового виклику, переадресація та ін., а також можливість доступу до мережі Інтернет по комутованій лінії.
%2%Для забезпечення населення найбільш широким спектром послуг телефонним таксофонним зв’язком у Куяльникові було встановлено 7 універсальних таксофонів.
В урочистому відкритті, яке відбулось 28 жовтня, взяли участь: перший заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Микола Тиндюк, директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов, Генеральний директор Українсько-російсько-німецького спільного підприємства “МКМ Телеком” Йорг Пингер, Голова Беляївської райдержадміністрації Євгеній Ігнатовський, громадськість та ЗМІ.
У своїй промові директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов поздоровив усіх присутніх з 60-річчям визволення України від німецько-фашистських загарбників, подякував присутнім на урочистості ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх ратний подвиг та вручив їм у подарунок телефонні апарати.

У розділі галерея ви можете переглянути ще багато фотографій з цієї події.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39