Архів новин / Абоненти Укртелекому за карткою «ОГО!Клуб» придбали тисячі товарів


15.02.2013

   Компанії «Укртелеком» приємно повідомити  про  вдалі  результати першого місяця програми лояльності  «ОГО!Клуб», яка стартувала з початку  цього року. До Укртелекому за час дії програми  надійшло тисячі запитів,  побажань та зауважень від її учасників, спеціальний розділ на офіційному  сайті компанії  відвідало сотні тисяч користувачів.

   У січні унікальною пропозицією  партнера «ОГО!Клубу» – мережі магазинів «Алло» - скористалися тисячі наших абонентів. Власники карток «ОГО!Клуб»  за  спеціальними  цінами придбали  близько 15 тисяч  різних товарів – від фотокамер та аксесуарів до смартфонів, планшетів та ноутбуків. «Така активність учасників програми «ОГО!Клуб» відповідає  нашим прогнозам та очікуванням,– каже  Виконавчий директор  «Алло» Золотухін Валерій. – Це гарний результат для обох компаній, який дає підстави говорити, що проект вдалий і цікавий для  всіх учасників».

   Стратегія безгрошового партнерства Укртелекому з компаніями, що мають національну мережу покриття, повністю виправдовує  себе.  Наші абоненти скористалися карткою «ОГО!Клуб» та здійснили покупки у 443  фірмових магазинах «Алло» в 154 населених пунктах у всіх регіонах України.

   Наша компанія впевнена, що інтерес до програми «ОГО!Клуб» зростатиме з кожним місяцем, а користування карткою у 2013 році стане доброю традицією для більшості користувачів Інтернету «ОГО!». А щоб програма лояльності стала ще цікавішою та привабливішою для всіх її учасників, ми готові дослухатися до усіх  побажань, зауважень та пропозицій.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39