Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Закупівлі

 

 


Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі : Заміна дерев’яних віконних блоків на металопластикові у адміністративній будівлі ОФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Одеса, вул. Балківська , 100.

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з видалення небезпечних відходів Одеської, Миколаївської та Херсонської філій ПАТ «Укртелеком» на 2017 рік

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг по ремонту та обслуговуванню систем кондиціювання повітря об'єктів ПМР на 2017 рік

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг по ремонту та обслуговуванню трансформаторних підстанцій на об’єктах зв’язку Одеської та Херсонської філій ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення підрядників для виконання робіт з будівництва об’єктів/елементів інфраструктури телекомунікаційних мереж, робіт з підключення абонентів

Оголошення про проведення закупівлі: «Меблі для приміщень ЦОА»

Оголошення про проведення закупівлі: Шафи стальної (0,8мм),розмір 1830*915*458

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту газопроводів, газового обладнання та лічильників на об’єктах Херсонської філії ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю робіт з виготовлення та монтажу фасадних вивісок з прожекторами зовнішнього підсвічування Центрів обслуговування абонентів філій ПМР ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: ПОСЛУГ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПІВДЕННОГО МАКРОРЕГІОНУ ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю «робіт з ремонту м’якої покрівлі адміністративно-виробничої будівлі Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» за адресами: м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 29».

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю Кам’яного вугілля Антрацит марки АМ, АО для Одеської та Херсонської філій ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з отримання висновку про вміст дорогоцінних, кольорових та чорних металів у складових АТС(Одеської, Миколаївської, Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»)

Оголошення про проведення тендеру щодо Визначення постачальників на закупівлю продуктів харчування для бази відпочинку «Зв’язківець» с. Коблево Миколаївська область

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: послуг з оформлення прав користування земельними ділянками та розробки землевпорядної документації для Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:робіт з ремонту рубероїдної покрівлі та штукатурки фасадної стіни будівлі за адресою: м.Іллічівськ, вул. Карла Маркса, 19 та робіт з ремонту рубероїдної покрівлі будівлі за адресою: м.Іллічівськ, вул. Леніна, 41.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: Послуг робіт з технічного обслуговування трансформаторних підстанцій на об'єктах ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» у Південному Макрорегіоні.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: Продуктів харчування для ДОК «Юний зв’язківець» та бази відпочинку «Черкащанка»

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: виконання ремонтно-відновлювальних робіт на інфраструктурних об’єктах мережі доступу ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні. (Лот №1 Одеська філія, Лот №2 Миколаївська філія, Лот №3 Херсонська філія)

Оголошення про проведення тендеру щодо визначення постачальників металевої продукції (металопрокату та виробів з металу) на 2016 рік для ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні (Одеська, Миколаївська, Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю робіт з ремонту рубероїдної покрівлі складських приміщень та відновлення штукатурки фасадної стіни будівлі ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога 55.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг комплексного прибирання внутрішніх приміщень та прилеглої території обє’ктів ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з фізичної охорони об’єктів Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком» (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з технічної охорони об’єктів Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком» (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: мультиплексорівоптичнихfmux01 та оптичних роз’ємів – 2хsfp

 

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на «Послуги по ремонту та обслуговуванню дизель-генераторів, розташованих на об’єктах ПМР ПАТ «Укртелеком» протягом 2017 року».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:послуг з технічного обслуговування вузлів обліку газу,паливних та топкових протягом опалювального періоду 2016-2017р.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:Роботи з ремонту приміщення центрів обслуговування абонентів (ЦОА)

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на «Визначенняпідрядникадлявиконанняелектромонтажнихробітзгіднопроектузовнішньогоелектропостачанняоб’єктуПАТ«Укртелеком»заадресою: м. Одеса, вул. Паустовського, 15».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: м.Первомайск, вул. К.Маркса, 3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів (В2С та В2В)МФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: м.Южноукраїнськ, п-т. Незалежності, 3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Робіт з ремонту ливнеприйомної системи будівлі СЛД №3 ОФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська область, смт. Арциз, вул.28 червня,86

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю «Робіт з ремонту покрівлі будівлі філії ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева 70».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюробіт з ремонт приміщення центру обслуговування абонентів за адресою: м.Миколаїв, вул.Соборна,1

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з комплексу робіт по перевірці приладів обліку газу за адресами: м. Одеса, вул. Балківська, 54, м.Болград, вул.Інзовська,171, м.Іванівка, вул.Леніна, 72.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центруобслуговування абонентів за адресою: Херсонська область смт. В.Лепетиха вул.Чкалова,11.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщеня центру обслуговування абонентів ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська обл.смт. Тарутино, вул. Добровольського 5.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення ЦОА ОФ ПАТ «Укртелеком» за адресою: Одеська область, м.Березівка, вул. К.Маркса, 1 а

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» за адресою: Херсонська область смт. Білозерка, вул. К.Маркса, 92

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту приміщення ЦОА за адресою: смт. Сарата, вул. Чкалова 15.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи з ремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: Миколаївська обл. м. Первомайськ, вул. К. Маркса, 3

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю послуг з технічного обслуговування та підготовки тепломереж Одеської філії ПАТ «Укртелеком» до опалювального сезону 2016-2017р.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з виготовлення обмінних файлів xml (ХМЛ) в межах території Миколаївської області.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту підшивки лобової частини ганку та заміною дверних блоків з ремонтом відкосів за адресою: Одеська обл., смт. Татарбунари, вул. Карла Маркса 25.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю робіт з ремонту приміщення ЦОА за адресою: м. Білгород-Дністровськ, вул. Першотравнева, 70.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботиз ремонту водопроводу будівлі СЛД №6 РЦТ №611 за адресою: Одеська область, смт. Фрунзовка, вул. Комсомольска, 62

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: роботи зремонту санвузла адміністративної будівлі за адресою: Миколаївська обл. м. Первомайськ, вул. К. Маркса, 31.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: робот з укріплення конструктиву та ремонту будівлі трансформаторної підстанції №1084 за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 232

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:роботи з ремонту тепломережі на дільниці від теплової камери до будівлі АТС -45 станційного цеху МЦТ №614 та боксів за адресою: м. Одеса, вул. Корольова, 7

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:робіт з ремонту приміщення центру обслуговування абонентів за адресою:м.Миколаїв, вул. Адмиральська, 27/3

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів під час проведення їх обов’язкового технічного контролю для Одеської філії.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:Послуги з прання і сухого чищення для ДОК «Юний Зв’язківець».

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: Бензиновий висоторіз IKRA MOGATEC BAS3018

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Демонтаж обладнання наземної частини підсегменту Е3 ITUR за адресою Смт. Кароліно- Бугаз

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: Послуг з досліджень та розробок у сфері екології у підрозділахОдеськоїфіліїПАТ«Укртелеком» на 2016 р

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: кур’єрських послуг з доставки документів та посилок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: перетворювача напруги та оптичних модулів.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: оптичних розгалужувачів.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: мила господарcького для Південного макрорегіону

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: молока для працівників Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: мила господарcького для Південного макрорегіону

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: молока для працівників Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: кур’єрських послуг з доставки документів та посилок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Наборів для поповнення аптечок.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: послуг з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників на обєктах ПМР ПАТ «Укртелеком» на 2016 р..

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: дріт сталевий оцинкований d-2мм, 3мм, 4мм, 5мм та дріт біметалевий БСМ-2 d-4мм.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю: дріт алюмінієвий А-16 d-5,1мм.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Тестового набору GT-601K-G.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Оптичного сплітера 1х8, ТХ1260 nm-1650 nm, SC/UPC, Патч-панелі 19”- 48/2U з адаптерами SC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Оптичного сплітера 1х8, ТХ1260 nm-1650 nm, SC/UPC, Патч-панелі 19”- 48/2U з адаптерами SC, Патчкорда Е2000/UPS-SC/UPS, 3м., Шафи 19’’ напольної 24 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Шафи антивандальної 2 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Шафи 19’’ настінної 12 U.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Комутатора D-Link DGS-3120-24SC DC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Комутатора D-Link DGS-3120-24SC AC.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю комутатора D-Link DES-1210-28/ME/B2.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю Медіаконвертерів D-Link DMC-G01LC та оптичних модулів SFP.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюперетворювачів напруги та акумуляторних батарей.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюробіт по заміні вхідної двері в ЦОА, встановлення москітних сіток за адресою: вул. Коблевська 39 та заміні склопакетів за адресою вул. Рішельєвська 26.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюакумуляторних блоків ST-1235 та ST-1240.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлюКондиціонерів MITSUBISHI Heavy SRK40HG-S/SRC40-HG-S з низькотемпературним комплектом.

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю комутатора D-LinkDGS-3120-24SC DC, оптичного модуля SFPодноволоконного WDM TX 1550nm, 1,25G 10км, LCта оптичного модуля SFP одноволоконного WDM TX 1310nm, 1,25G 10км, LC.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок